Piegādes veidi

Ja rodas neskaidrības, pirms pasūtījuma veikšanas rakstiet uz e-pastu: info@adascentrs.lv, sniegsim Jums detalizētu informāciju!

Piegādes nosacījumi un cenas

Piegādi Latvijā nodrošina kurjerpakalpojumu sniedzējs SIA OMNIVA (Reģ. Nr.40103527192) – AS Eesti Post meitas uzņēmums Latvijā.

Ja pirms ir pieejamai piegādei, to pakomātā varēs saņemt līdz trīs darba dienu laikā citos gadījumos.

Ja pirms ir pieejama, taču tai nepieciešams izgatavošanas laiks (pārsvarā visi digitālās drukas produkti), preces izgatavošanas un piegādes laiks var tikt no 2 līdz 10 darba dienām.

Ja kāda gadījumā nav nepieciešama steidzami –
aicinām sazināties ar klientu konsultantu rakstiem uz e-pastu: info@adascentrs.lv lai precizētu konkrētas preces piegādei.

PIEGĀDE LATVIJĀ

Piegāde uz pakomātu*

Minimālā pirkuma vērtība interneta veikalā ir € 3,90!

Maksa par piegādi uz pakomātu ir € 2,99

Sūtījumu piegāde tiek pievienota, izmantojot visus Latvijā izvietotos OMNIVA pakomātus, ja vien tas ir pakomātu izvēlnē.

Ar precīzām pakomātu atrašanās vietām varat iepazīties šajā saitē: https://www.omniva.lv/privats/adreses/pakomatu_atrasanas_vietas

Piegāde tiek nodrošināta dažu darba dienu laikā, ja pirms ir pieejama veikalā vai noliktavā. Ja prece būs izpirkta vai nebūs pieejama konkrētajā brīdī, iespēju robežās par to informēsim, potenciālo piegādes laiku, bet atkarībā no materiālu pieejamības tas var aizņemt 7-14 darba dienas.

Jautājumu gadījumā, rakstiet uz e-pastu: info@adascentrs.lv

Saziņas veidlapa