Iepirkšanās noteikumi

PAKALPOJUMU SNIEGŠANAS NOTEIKUMI

----

VISPĀRĪGĀ INFORMĀCIJA

Apmeklējot mūsu vietni un / vai pārdodot kaut ko no mums, jūs tiekat iesaistīti mūsu “Pakalpojumā” un piekrītat šādiem noteikumiem un noteikumiem ("Pakalpojumu sniegšanas noteikumi", "Noteikumi"), kas ietver papildu nosacījumus un politiku, uz kuriem ir atsauce un / vai kurus var apskatīt, sekojot hipersaitei. Šie Pakalpojuma noteikumi attiecas uz visiem šo vietņu lietotājiem, kuri izmanto vietni, lai uzzinātu informāciju, pārdevējiem, klientiem, tirgotājiem un / vai saturam veidotājiem.

Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šos Pakalpojumu sniešanas noteikumus, pirms pienākat mūsu vietnei vai izmanto to. Pieņemt kādas vietnes daļu, vai izmantojot to, jūs piekrītat ievērot šos Pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Ja jūs nepiekrītat visiem šī līguma noteikumiem, tad jūs nedrīkstat izmantot vietnei vai izmantot pakalpojumus. Ja šie Pakalpojumu sniegšanas noteikumi tiek uzskatīti par piedāvājumu, to pieņemšana ir skaidri ierobežota ar šiem Pakalpojumu sniegšanas noteikumiem.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi attiecas arī uz visām jaunajām funkcijām vai rīkiem, kas tiek pievienoti pašreizējam tiešsaistes veikalam. Šajā lapā jūs jebkurā laikā varat apskatīt Pakalpojumu sniegšanas noteikumu jaunāko versiju. Mēs mainām tiesības, vai mainīt šo Pakalpojumu patur noteikumu daļu, ievietojot publicēšanu un / vai izmaiņas mūsu vietnē. Jūsu pienākums ir regulāri pārbaudīt šo lapu lapu, lai uzzinātu par izmaiņām. Jūsu turpmākās vietnes izmantošana vai piekļuve tai pēc izmaiņu publicēšanas nozīmē, ka jūs pieņemat šīs izmaiņas.

Mūsu tiešsaistes veikals ir izveidots uz Shopify Inc. bāzes. Viņi nodrošina mūs ar tiešsaistes e-komercijas tirdzniecības platformu, kas ļauj mums pārdot jums savus produktus un pakalpojumus.

IEDAĻA - TIEŠSAISTES VEIKALA NOTEIKUMI
Piekrītot šiem Pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, jūs apliecināt, ka esat sasnieguši jūsu valsts vai dzīvesvietas apgabala noteikto pilngadības vecumu vai esat pilngadīgs saskaņā ar jūsu valsts vai dzīvesvietas apgabala noteikto, un ka esat devis mums savu piekrišanu atļaut kādam no jūsu nepilngadīgajiem apgādājamajiem izmantot šo vietni.

Jūs nedrīkstat izmantot mūsu produktus jebkuram nelegālam vai neatļautam, kā arī nedrīkstat, izmantojot Pakalpojumu, pārkāpj jebkuru jūsu jurisdikcijā esošās tiesību aktus (tostarp, bet ne tikai, autortiesību likumdošanas aktus).

Jūs nedrīkstat pārsūtīt nekādus tārpus vai vīrusus vai visuu destruktīvu kodu.

Jebkurš Pakalpojuma sniegšanas noteikumu pārkāpums vai jebkura Pakalpojumu sniegšanas noteikuma pārkāpums izraisīs jums izraisītu Pakalpojuma sniegšanas izbeigšanu.

IEDAĻA. VISPĀRĪGIE NOSACĪJUMI
Tiešsaistes veikalā pārdoto produktu cenas ir norādītas blakus produktiem. Maksa par piegādi tiek pievienota cenai.

Piegādes izmaksas ir atkarīgas no pircēja atrašanās vietas un piegādes metodes. Piegādes cena tiek uzrādīta tad, kad pircējs ievieto pasūtījumu.

Informācija par produktu tiek norādīta tieši blakus produktam tiešsaistes veikalā. Visas cenas tiek parādītas eiro valūtā.

Atlasiet vēlamās preces un tās iepirkumu grozam. Kad esat apskatījis grozu un iegādājies esošās preces, noklikšķiniet uz pogas "Maksāt". Tiek atvērts pasūtījuma žurnāli. jums jāievada informācija par sevi, produkta piegādes adrese un lietošanas veids. Ja pērkat, izmantojot atlaižu kuponu, ievadiet tā kodu paredzētajā lodziņā. Kad esat aizpildījis visus laukus, noklikšķiniet uz Maksāt. Lai samaksātu par precēm, jums būs jāpiesakās izvēlētajā banku sistēmā. Kad pasūtījums būs apmaksāts, pirkšanas process tiks pabeigts.

Maksājumu var veikt, izmantojot Swed, Seb, Luminor banku elektroniskās bankas pakalpojumus. Maksājumi ir pieejami eiro. Maksājumi tiek izmantoti, izmantojot MakeCommerce.lt maksājumu platformu

Mēs pieņemam tikai eiro valūtu maksājumus.

Līgums spēkā, kad maksājamā summa tiek pārskaitīta uz bankas kontu vai ieskaitīta tiešsaistes veikala tirdzniecības kontā.

Ja mēs nevaram piegādāt pasūtītās preces sakarā ar krājumu izbeigšanos vai kādu citu iemeslu dēļ, pircējs tiks informēts pēc iespējas ātrāk un samaksātā nauda (ieskaitot piegādes izmaksas) tiks atmaksāta, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas.

Mēs esam tiesības jebkurā laikā atteikt pakalpojuma sniegšanu jebkurai personai, kas nepieciešama iemesla dēļ.

Jūs apzināties, ka jūsu informācija (neskaitot kredītkartes informāciju) var tikt nodota nešifrētā veidā un var tikt a) pārsūtīta caur dažādiem tīkliem; un b) izmainīta, lai atbilstu un pielāgotos savienojošo tīklu vai ierīču tehniskajām prasībām. Kredītkartes informācija vienmēr tiek šifrēta pārsūtīšanas gaitā tīklā.

Jūs piekrītat nereproducēt, nedublēt, nekopēt, nepardot tālāk vai neizmanto jebkuru Pakalpojuma daļu, Pakalpojuma izmantošanu vai Pakalpojuma izmantošanu vai jebkuras kontaktpersonas tīmekļa vietnē, caur kuru tiek sniegts pakalpojums, bez mūsu tiešas rakstiskas atļaujas.

Šajā līgumā izmantotie virsraksti ir iekļauti tikai ērtībai un nekādā veidā neierobežo vai citādi nevar šos Noteikumus.

IEDAĻA - INFORMĀCIJAS PRECIZITĀTE, PILNĪGUMS UN SAVLAICĪGUMS
Mēs neesam atbildīgi, un šajā vietnē pieejamā informācija nav precīza, pilnīga vai aktuāla. Šajā vietnē ir paredzēts tikai vispārējai informācijai, un uz to nevar paļauties vai izmantot kā vienīgo pamatu lēmumu pieņemšanai, neapspriežot primārus, precīzākus, pilnīgākus vai savlaicīgākus avotus. Jebkāda paļaušanās uz materiālu šajā vietnē ir tikai uz jūsu risku.

Šī vietne var saturēt noteikt vēsturisku informāciju. Vēsturiskā informācija, katrā ziņā, nav aktuāla un ir paredzēta tikai jūsu norādei. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šīs vietnes saturu, taču mums nav pienākuma atjaunot jebkuru informāciju mūsu vietnē. Jūs piekrītat, ka esat par sekošanu līdzi atbildi mūsu vietnē.

IEDAĻA - PAKALPOJUMU UN PAKALPOJUMU CENU IZMAIŅAS
Cenas mūsu produktiem var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt vai pārtraukt Pakalpojumu (vai tā daļu vai saturs daļu) bez iepriekšēja brīdinājuma jebkurā laikā.

Mēs neesam pret jums vai jebkuru trešo personu par Pakalpojuma izmaiņām, cenu izmaiņām, Pakalpojuma sniegšanas apturēšanu vai pārtraukšanu.

IEDAĻA - PRODUKTI
Atsevišķi produkti vai pakalpojumi var būt pieejami tikai tiešsaistes veikalā, izmantojot vietni. Šiem produktiem vai pakalpojumiem var būt ierobežots daudzums, un tie var tikt atgriezti vai mainīti tikai saskaņā ar mūsu Atgriešanās politikas atgriešanas vai apmaiņas noteikumiem.

Mēs esam darījuši visu iespējamo, lai pēc iespējas precīzāk parādītu mūsu produktu krāsas un attēlus tiešsaistes veikalā. Mēs nevaram, ka jūsu datora monitora krāsu attēlojums būs precīzs.

Mēs paturam tiesības, bet neuzliekamos pienākumus ierobežoti mūsu produktu vai Pakalpojumu pārdošanu jebkurai personai, jebkuram ģeogrāfiskajam reģionam vai jurisdikcijai. Mēs varam izmantot šīs tiesības katrā gadījumā. Mēs paturam tiesības ierobežot jebkuru piedāvāto produktu vai pakalpojumu piešķiršanu. Visi produktu vai produktu cenu apraksti jebkurā laikā var tikt mainīti bez iepriekšēja brīdinājuma, pēc mūsu ieskatiem. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā jebkuru produktu pārdošanu. Jebkurš piedāvājums jebkuram produktam vai pakalpojumam, kas tiek veikts šajā vietnē, nav spēkā, un tas ir aizliegts.

Mēs negarantējam, ka visu produktu, pakalpojumu, informācijas vai citu materiālu kvalitāte, kuru jūs iegādājaties vai iegūsiet, atbilst jūsu cerībām vai jebkuras kļūdas Pakalpojuma sniegšanā tiks izlabotas.

IEDAĻA - NORĒĶINU VEIKŠANAS PRECIZITĀTE UN INFORMĀCIJA PAR NORĒĶINIEM
Mēs paturam tiesības atteikties no jebkura jūsu veikta pasūtījuma. Mēs pēc saviem ieskatiem ierobežoti vai atcelt iegādāto varam vienai personai, mājsaimniecībai vai pasūtījumam. Šie ierobežojumi var ietvert pasūtījumus, kas ir veikti no viena un tā paša klienta konta, no vienas un tās pašas kredītkartes un / vai pasūtījumu, kuros izmanto vienu un to pašu norēķinu un / vai piegādes adresi. Gadījumā, ja pasūtījums tiek mainīts vai atcelts, mēs varam mēģināt paziņot jums, sazinoties ar pasūtījuma veikšanu laikā sniegto e-pasta un / vai norēķinu adresi / tālruņa numuru. Mēs paturam tiesības ierobežoti vai aizliegts pasūtījumus, kurus, pēc mūsu domām, veic dīleri, starpnieki, tālākpārdevēji vai izplatītāji.

Jūs piekrītat nodrošināt aktuālu, pilnīgu un precīzu pirkumu un konta informāciju par visiem tiešsaistes veikalā veiktajiem pirkumiem. Jūs piekrītat atjaunināt informāciju par savu kontu un citu informāciju, savu e-pasta adresi, kredītkaršu numurus un derīguma termiņus, lai mēs varētu izpildīt jūsu darījumus un izmantot jums pēc nepieciešamības.

Sīkākai informācijai, lūdzu, skatieties mūsu Atgriešanas politiku šeit.

IEDAĻA. RĪKI, IZMANTOJAMIE PĒC IZVĒLES
Mēs varam piedāvāt jums piedāvāt trešo pušu rīkiem, kurus mēs neuzraudzīsim, kā arī nekontrolēsim un nepārvaldīsim.

Jūs apliecināt un piekrītat, ka mēs nodrošinām šādu rīkiem tādā kārtībā "kā tas ir" un "kā tas ir pieejams" bez jebkādām garantijām, apgalvojumiem vai nosacījumiem un bez apstiprinājuma. Mēs neuzņemamies nekādu atbildību par trešo pušu rīku izmantošanu vai saistībā ar to, ko jūs lietojat pēc jūsu izvēles.

Jebkāda rīku, kuru izmantošana tiek piedāvāta šajā vietnē pēc izvēles, lietošana no jūsu puses ir pilnībā uz jūsu risku un pēc jūsu ieskatiem, un jums ir jāpārliecinās, ka esat iepazinies un apstiprinājis noteikumus, uz kuriem rīkus nodrošina attiecīgais trešās pakalpojumu sniedzējs (-i puses). ).

Nākotnē mēs varam piedāvāt arī jaunus pakalpojumus un / vai funkcijas tīmekļa vietnē (tostarp jaunu rīku un resursu piedāvājums un izplatīšana). Uz šīs jaunās funkcijas un / vai attiecas arī Pakalpojumu sniegšanas noteikumi.

IEDAĻA - TREŠO PUŠU SAITES
Noteikts saturs, produkti un pakalpojumi, kas pieejami, izmantojot mūsu Pakalpojumu, var ietvert trešo personu materiālus.

Trešo pušu saites šajā vietnē var novirzīt jūs uz trešo pušu vietnēm, kas nav saistītas ar mums. Mēs neesam atbildīgi par trešo pušu vietnes satur vai precizitātes pārbaudi un novērtēšanu, un mēs negarantējam un neuzņemsim atbildību par trešo pušu materiāliem vai vietnēm vai citiem materiāliem, produktiem vai trešo personu pakalpojumiem.

Mēs neesam atbildīgi par kaitējumu vai zaudējumiem, kas saistīti ar preču un pakalpojumu pirkšanu, resursu un pakalpojumu izmantošanu, vai citu darījumu veikšanu, saistībā ar trešo pušu vietnēm. Lūdzu, pārskatiet trešās puses politiku un praksi un pārliecinieties, ka jūs to saprotat, pirms iesaistītajām darbībām darījumā.

Sūdzības, pretenzijas, vai jautājumi par trešo pušu produktiem jānosūta trešai personai.

IEDAĻA - LIETOTĀJU KOMENTĀRI, ATSAUKSMES UN CITI PIETEIKUMI
Ja pēc mūsu pieprasījuma jūs nosūtiet konkrētus piedāvājumus vai informāciju (piemēram, dalībai konkursā) vai bez mūsu pieprasījuma, jūs sūtat radošas idejas, ieteikumus, ieteikumus, plānus vai citus materiālus (tiešsaistē, pa e-pastu, pa pastu vai citādi) (kopā " komentāri"), jūs piekrītat, ka mēs, jebkurā laikā, bez ierobežojumiem varam rediģēt, kopēt, publicēts, izplatīts, tulkot un citādi izmantot jebkurus komentārus, kurus jūs iesniedzat mums. Mēs nav pienākumi un mēs neuzņemamies nekādus pienākumus (1) aizsargātu komentārus konfidenciāli; (2) izmaksāt kompensāciju par jebkuriem komentāriem; vai (3) atbildēt uz jebkuriem komentāriem.

Mēs varam, bet neuzņemamies saistības pārraudzīt, rediģēt vai noņemt saturu, ko vērtējam pēc mūsu ieskatiem kā nelikumīgu, aizvainojošu, draudošu, laupīgu, apmelojošu, pornogrāfisku, mēs varam citādi nepieņemamu vai tādu, kas pārkāpj kādas puses intelektuālo īpašumu vai šos Pakalpojumu sniegšanas noteikumus. .

Jūs piekrītat, ka jūsu komentāri nepārkāpj trešo personu tiesības, pastāv autortiesības, preču zīmes, privātuma, personības vai citas personas vai īpašumtiesības. Jūs arī piekrītat, ka jūsu komentāri nesatur aizvainojošu vai citādi nelikumīgu, neparedzu arī nesatur jebkuru datorvīrusu vai citu atlīdzības līgumu, kas var ietekmēt Pakalpojuma darbību vai jebkuru saistīto tīmekļa vietni. Jūs nedrīkstat izmantot nepatiesu e-pasta adresi, izlikties par citu personu, nevis sevi, vai citādi maldināt mūs vai trešās puses par jebkuru komentāru izcelsmi. Jūs esat pilnībā atbildīgs par visiem jūsu komentāriem un precizitāti. Mēs neuzņemamies nekādu atbildību mums nāv nekādas atbildības par jūsu vai trešās puses izteiktajiem komentāriem.

IEDAĻA - PERSONAS DATI
Jūsu iesniegto personīgo informāciju caur tiešsaistes veikalu reglamentē mūsu Privātuma politika. Lai iepazītos ar mūsu Privātuma politiku, lūdzu, apmeklējiet: https://www.adascentrs.lv/pages/privatuma-politika

SADAĻA – KĻŪDAS UN NEPRECIZITĀTES
Dažreiz mūsu vietnē vai Pakalpojumā var būt ietverta informācija, kura satur drukas kļūdām, neprecizitātes vai nav pilna, kas var attiekties uz produktu aprakstiem, cenām, akcijām, piedāvājumiem, produktu piegādes izmaksām, tranzīta laikiem un pieejamību. Mēs esam tiesības jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma (arī pēc tam, kad veicat jūsu pasūtījumu), labot jebkuras kļūdas, neprecizitātes vai, kā arī mainīt vai atjaunināt informāciju vai atcelt pasūtījumu, un Pakalpojumā vai jebkurā norādītajā tīmekļa vietnē ir nepareiza nepilnība.

Mēs neuzņemamies nekādu pienākumu regulāri, grozīt vai precizēt informāciju par Pakalpojumu vietnēm vai jebkurā tīmekļa vietnē, ieskaitot, bet ne tikai, informāciju par cenu, atsevišķiem gadījumiem, kad tiek pieprasīts attiecīgi likumdošanas akti. Nepastāv nekāds noteiktais informācijas klāsts vai informācijas aktualizēšanas datums, kas tiek nodrošināts atbilstoši Pakalpojuma sniegumam šajā vietnē vai jebkurā tīmekļa vietnē, kas būtu jāņem vērā, lai pārliecinātos, ka visa tā vai citā saistītā esošā vietnes informācija par Pakalpojumu ir atjaunināta vai aktualizēta.

IEDAĻA - AIZLIEGUMI
Papildus citiem aizliegumiem, kas izklāstīti Pakalpojumu sniegšanas noteikumos, jums ir aizliegts izmantot šo vietni vai tās saturu: a) jebkura nelikumīgā nolūkā; b) ar mērķi aicināt citus veikt vai jebkādās nelikumīgās darbībās; c) lai pārkāptu jebkuru starptautiskās, federālās, pašvaldības vai valsts likumdošanas prasības, noteikumus, likumus vai vietējo varu rīkojumus; (d) lai pārkāptu mūsu intelektuālā īpašuma tiesības vai citu personu intelektuālā īpašuma tiesības; e) lai uzmāktos, aizliegti izmantot, apvainot, kaitēt, nicināt, apmelot, pazemot, iebiedēt vai diskriminēt pēc dzimuma, seksuālās orientācijas, reliģijas, etniskās piederības, rases, vecuma, izcelsmes vai invaliditātes dēļ; f) lai sniegtu nepatiesu vai maldinošu informāciju; (g) lai varētu izmantot vai pārraidīt datoru vīrusus, kas cita veida ļaunprātīgu kodu, kas ietekmē sniegšanu šajā vietnē vai jebkuras vietnes tīmekļa vietnēs, citu vietņu vai tīmekļa funkcionalitāti vai darbību kopumā; h) apkopot vai izsekot citu personu personisko informāciju; i) lai sūtītu surogātpasta elektroniskās vēstules, lai pikšķerētu, atrunātos, lai nodarbotos ar spaideringu, kroulingu vai aizķeršanu globālā tīmekļa nozīmē; (j) ar jebkura veida netikumīgiem vai amorāliem mērķiem; vai (k) lai traucētu vai partu Pakalpojuma vai jebkuru saistītu tīmekļa vietņu, citu vietņu vai tīmekļa drošības funkcijas. Mēs esam tiesības izbeigt Pakalpojumu vai jebkuru paturētu vietņu izmantošanu, un tiek pārkāpts kāds no aizliegtajiem lietošanas veidiem.

IEDAĻA - GARANTIJAS ATRUNA; ATBILDĪBAS IEROBEŽOJUMS
Mēs negarantējam, nereprezentējam un nenodrošinām, ka mūsu pakalpojuma izmantošana būs nepārtraukta, savlaicīga, droša vai bez kļūdām.

Mēs negarantējam, ka rezultāti, kurus var iegūt, izmantojot pakalpojumus, būs precīzi vai ticami.

Jūs piekrītat, ka laiku pa laikam varam izmantot pakalpojuma sniegumu uz nenoteiktu laiku vai atcelt pakalpojuma sniegumu jebkurā laikā, bez iepriekšēja brīdinājuma.

Jūs nepārprotami piekrītat, ka mūsu pakalpojumu vai nespēja to izmantot no jūsu izmantošanas puses un uz jūsu risku. Pakalpojums un visi produkti un pakalpojumi, kas jums tiek sniegti, izmantojot pakalpojumus (izņemot gadījumus, kad mēs skaidri norādījām uz pretējo), un sniegti tādā kārtībā "kā tas ir" un "kā tas ir pieejams", bez jebkādas reprezentācijas, garantijām vai jebkura veida prasības, skaidri izteiktas vai saprotamas no konteksta, ietverot visas izteiktas garantijas vai jebkura veida prasības attiecībā uz pārdošanas spējām, pārdošanas spēju kvalitāti, piemērotu konkrētu mērķi, izturību, īpašumtiesībām un nepārkāpšanu.

Mūsu direktori, amatpersonas, darbinieki, atbilstošās personas un kompānijas, aģenti, apakšuzņēmēji, praktizējoši piegādātāji, pakalpojumu sniedzēji vai licences sniedz devēji neviena gadījumā nav atbildīgi par jebkādiem ievainojumiem, zaudējumiem, pretenzijām vai gadījumiem tieši, nejaušiem, nejaušiem, sodāmiem, īpašiem, vai gadījumiem izrietošiem zaudējumiem, kas noteikti bez ierobežojumiem, zaudēto peļņu, zaudētiem ienākumiem, kas ir ietaupījumi, datu zudumiem, aizstāšanas izmaksām vai līdzīgiem zaudējumiem neatkarīgi no tā, vai tie izriet no līguma, civiltiesiskās atbildības (ieskaitot nolaidību), stingras saistības vai citas prasības, kas izriet. no jebkura pakalpojuma, kuru jūs lietojat, vai jebkuru produktu, kuru jūs varat iegādāties, izmantojot šo pakalpojumu, vai ar jebkuru citu prasību, kas ir saistīts ar pakalpojumu vai jebkura produkta izmantošana no jūsu puses, ieskaitot, bet neierobežoties tikai ar to, jebkuras kļūdas vai nepilnības jebkurā saturā vai jebkura veida zaudējumi vai bojājumi, kas radušies, izmantojot pakalpojumu vai izvietojot, nosūtot vai dara pieejamu jebkurā citā veidā ar pakalpojumu sniegšanas palīdzību, pat ja par to iespejamību tiek paziņots. Tā kā dažas valstis jurisdikcijas neļauj izslēgt vai ierobežotu atbildību par izrietošiem vai nejaušiem zaudējumiem, šajās valstīs vai jurisdikcijās, mūsu atbildība tiek ierobežota līdz maksimālajai pakāpei, kura ir noteiktas likumdošanas aktos.

IEDAĻA - ATLĪDZINĀŠANA
Jūs piekrītat atlīdzināt zaudējumus, aizstāvēt un nepieļaut kaitējumu mātes kompānijām, meitasuzņēmumiem, saistītiem uzņēmumiem, partneriem, amatpersonām, direktoriem, aģentiem, aģentiem, licences devējiem, pakalpojumu sniedzējiem, apakšuzņēmējiem, piegādātājiem, praktikantiem un darbiniekiem, bez jebkādām prasībām, ietver saprātīgu advokātu honorāru, ko trešā persona var celt, kas radušies saistībā ar šo Pakalpojumu sniegšanas noteikumu vai dokumentu, uz kuriem tie atsaucās, pārkāpumi no jūsu puses, vai jebkuru tiesību aktu vai trešās puses tiesību pārkāpumi no jūsu puses.

IEDAĻA - NODALĀMĪBA
Gadījumā, ja šī Pakalpojuma sniegšanas noteikumu kāda daļa vai punkts tiek uzskatīts par nelikumīgu, ja neesošu vai neizpildāmo, šī Pakalpojuma sniegšanas noteikumu daļa vai punkts tomēr ir izpildāms pēc iespējas pilnīgā apjomā saskaņā ar piemērojamās likumdošanas aktu pieļauto, bet neizpildāmo daļu uzskata par nodalītu no šiem Pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, un šāda noteikšana ierobežojošo citu rādītāju Pakalpojuma sniegšanas noteikumu daļu vai jebkuru citu punktu derīgumu un izpildāmību.

IEDAĻA - IZBEIGŠANA
Pušu pienākumi un saistības, kas radušās pirms sadarbošanas termiņa izbeigšanās, paliek spēkā arī pēc tam, kad tiek izbeigta šī vienošanās, visiem mērķiem.

Šie Pakalpojumu sniegšanas noteikumi ir spēkā, ja vien jūs vai mēs neesam tos atcēluši. Jūs vairs nevarēsiet izmantot Pakalpojumu sniegšanas noteikumus, paziņojot mums, ka nevēlaties izmantot mūsu Pakalpojumus vai arī nodrošināt šos pakalpojumus.

Ja, pamatojums uz mūsu vienīgo spriedumu, jūms neizdodas, vai mums radās aizdomas, ka jums neizdevās izpildīt jebkuru šo Pakalpojumu sniegšanas noteikumu daļu vai punktu, mēs varam izbeigt šo līgumu laikā bez iepriekšēja brīdinājuma un jūs paliksiet atbildīgi par visām neapmaksātajām pusēm. izbeigšanas datumam ietver; un / vai attiecīgi varam liegt jums piedāvāt mūsu Pakalpojumiem (vai to daļai).

IEDAĻA – LĪGUMS KA VIENS VESELUMS
Ja mēs neizmantosim jebkuras tiesības, kas saistītas ar šiem Pakalpojuma sniegšanas noteikumiem, tas nenozīmē, ka nav jāattiecas uz šīm tiesībām vai noteikumiem.

Šie Pakalpojumu sniegšanas noteikumi un visas politikas vai darbības noteikumi, kurus mēs ievietojam vietnē vai saistībā ar Pakalpojumu, veidojot vienošanos kā vienu veselumu un vienotu definīciju starp jums, un reglamentē mūsu Pakalpojuma izmantošanu no jūsu puses, aizstājot ar iepriekšēju vai spēkā esošo noslēgto līgumu , komunikāciju un piedāvājumus, kuri ir izteikti gan mutiski, gan rakstiski, starp jums un mums (ieskaitot, bet ne tikai, jebkuras iepriekšējās Pakalpojumu sniegšanas noteikumu versijas).

Jebkādas neskaidrības šo Pakalpojumu sniegšanas noteikumu interpretācijā nav interpretējamas pret to pusi, kura ir to sagatavojusi.

IEDAĻA – JURISDIKCIJA UN PIEMĒROJAMIE TIESĪBU AKTI
Šie Pakalpojumu sniegšanas noteikumi un darbības līgumi, saskaņā ar kuriem mēs jums sniedzam Pakalpojumus, tiek regulēti un interpretēti saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanas aktiem.

NODAĻA – IZMAIŅAS PAKALPOJUMU SNIEGŠANAS NOTEIKUMOS
Jaunāko Pakalpojumu sniegšanas noteikumu versiju varat apskatīt jebkurā laikā

šajā tīmekļa lapā.

Mēs paturam tiesības pēc saviem ieskatiem, mainīt lapu, izmantojot jebkuru šo Pakalpojuma noteikumu daļu, ievietojot izdevumus un izmaiņas mūsu mājās. Jūsu pienākums regulāri pārbaudīt mūsu vietni, lai uzzinātu par izmaiņām. Jūsu turpmākā izmantošana vai piekļuve mūsu vietnei vai Pakalpojumam pēc visu šo Pakalpojumu sniegšanas noteikumu izmaiņu izlikšanas nozīmē šo izmaiņu pieņemšanu.

IEDAĻA - KUPONU KODI
Reklamēšanas kupona mājās var iegūt sociālo mediju platformās, tādas kā Facebook un Instagram kā daļu no mūsu piedāvātajiem reklāmas piedāvājumiem. Jūs tos varat atrast arī tīmekļa lapās, kas ar sociālo mediju ietekmētājiem, ar kuriem sadarbojamies.

Lai izmantotu kupona kodu, kupona kods jāievada reklāmas laukumā izrakstīšanās posmā, un attiecīgā atlaide tiks atskaitīta no apstiprinātā pirkuma galīgās cenas.

Ja jūs neievadīsiet kupona kodu Pakalpojuma brīdī, kā norādīts, pirkums nebūs piemērota atlaidei. Atlaides nevar pieprasīt pēc pirkuma apstiprināšanas https://www.adascentrs.lv/

Kupona kodi ir derīgi tikai tiem produktiem, kuriem iegādes brīdī nav piemērota cita atlaide. Jūs varat piemērot kupona kodu pirkumu grozam, kurā ir preces gan ar atlaidēm, gan bez tām, un tādas atlaides tiks piemērotas tikai tām precēm, kurām iegādes brīdī netika piemērota cita atlaide.

Katru kupona kodu var izmantot tikai vienu reizi, ja vien nav norādīts citādi. Katru reizi var izmantot tikai vienu kupona kodu, tāpēc nevar apvienot ar citiem piedāvājumiem, izmantojot kupona kodu.

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma pret kupona kodu darbību.

IEDAĻA - KONTAKTINFORMĀCIJA
Ādas centrs
Švitrigailos g. 11K-109, 03228.
Enorda, MB, 304171304
Viļņa, Lietuva

Jautājumi par Pakalpojumu sniegšanas noteikumiem ir jānosūta mums uz e-pasta adresi: info@adascentrs.lv.

Saziņas veidlapa