Sazinieties ar mums – adascentrs.lv

Sazinieties ar mums

Vai jums ir kādi jautājumi? Vai vēlaties veikt pasūtījumu? Mēs vienmēr esam gatavi jums palīdzēt. Lai sazinātos ar mums, lūdzam aizpildīt tālāk redzamo veidlapu.

Skaistumkopšanas saloniem, kosmetologiem, dermatologiem, vizāžistiem un citiem
Mēs sadarbojamies ar skaistumkopšanas saloniem, SPA centriem, dermatologiem un kosmētikas studijām, lai sniegtu profesionālas ādas kopšanas ierīces un instrumentus. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par īpašām atlaidēm, kādas piedāvājam skaistumkopšanas profesionāļiem!

Sava produkta pārdošana
Vai jums ir augstas kvalitātes produkts, ko vēlaties pārdot mūsu veikalā? Sazinieties ar mums! Mēs piedāvājam labus un elastīgus nosacījumus mūsu produktu partneriem. 

Piegāde visā Latvijā

Daudzu gadu pieredze nozarē

Klientu apkalpošana
9.00 - 18.00 

Ādas centrs ir viens no pirmajiem uzņēmumiem Latvijā, kas ir radījis jēdzienu “kosmetoloģija mājās”, ļaujot ienest kosmetoloģijas pakalpojumus klientu dzīvesvietā un padarot skaistumkopšanas procedūras pieejamas ikvienam.

Pateicoties tehnoloģiskajiem jaunievedumiem, ir samazinājies to produktu skaits, kas nepieciešami pienācīgai ādas kopšanai, un vienlaicīgi palielinājusies ādas kopšanas produktu drošība un efektivitāte pie lietošanas mājas apstākļos.
 
Mūsu galvenās vērtības un uzstādītie mērķi:
- visjaunākie ādas kopšanas produkti, kas pieejami ikvienam;
- profesionāli kosmetoloģijas un ādas kopšanas rīki, kas ir ērti lietojami mājas apstākļos;
- droši un uzticami produkti ar garantiju;
- nepārprotama un atklāta komunikācija ar klientiem, kā arī detalizētas instrukcijas un izcila klientu apkalpošanas kvalitāte. 

Sazinieties ar mums