Par mums – adascentrs.lv

Par mums

“Ādas centrs” ir raksturojams trīs vienkāršās frāzēs: inovācija, ādas kopšana, palīdzība.

Mēs esam ādas kopšanas speciālisti ar mērķi piedāvāt vismodernākās un efektīvākās ādas kopšanas tehnoloģijas visā tirgū, vienlaikus sniedzot kvalitatīvu palīdzību un informāciju, kas ļautu mūsu klientiem izvēlēties vislabākos produktus savai ādai.

Izmantojot gadiem uzkrāto pieredzi dermatoloģijas nozarē, mēs cieši sadarbojamies ar mūsu klientiem, kuru vidū ir skaistumkopšanas nozares profesionāļi, aprūpes centri un SPA saloni.

“Ādas centrs” ir viens no pirmajiem uzņēmumiem Latvijā, kas ir radījis jēdzienu “kosmetoloģija mājās”, ļaujot ienest kosmetoloģijas pakalpojumus klientu dzīvesvietā un padarot skaistumkopšanas procedūras pieejamas ikvienam.

Pateicoties tehnoloģiskajiem jaunievedumiem, ir samazinājies to produktu skaits, kas nepieciešami, lai iegūtu lielisku ādu, un vienlaicīgi palielinājusies skaistumkopšanas produktu drošība un efektivitāte pie lietošanas mājas apstākļos. 

Mūsu galvenās vērtības un uzstādītie mērķi:
- visjaunākie ādas kopšanas produkti, kas pieejami ikvienam;
- profesionāli kosmetoloģijas un ādas kopšanas rīki, kas ir ērti lietojami mājas apstākļos;
- droši un uzticami produkti ar garantiju;
- nepārprotama un atklāta komunikācija ar klientiem, kā arī detalizētas instrukcijas un izcila klientu apkalpošanas kvalitāte.

Sazinieties ar mums